• MARMELADES - RECELLER

  ORANGE MARMELADE

  made with oranges greyfruit lemon and lots of mantras !  - Fruits are all washed and then their skin is pealed and cut into thin slices - Sugar is added and the whole is resting after short cooking during 12 hours - then full cooking during around 4 hours checking temperature ... then into pots :o)

   

  PORTAKAL RECELLİ

  greyfurt, portakal ile limon hep beraber yapılmış - artı bol bol mantra da söylenir ! Meyveler ilk olarak iyice yıkanıp soyulacaktır. Sonra kabağı küçük küçük kesilecek . Sonra şeker eklenecek ve bu bütün birazcık pıştıktan sonra 12 saat beklemede kalacaktır. Öbür gün 4 saat pişirilecektir sıcaklığını kesinlikle kontrol ederek.. sonra ... kavanoz içine döküleceltir .. işte bu ... Afyet olsun :o)

   

  MARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLERMARMELADES - RECELLER